Korzystaj z dwujęzycznych książek angielsko-francuskich do nauki angielskiego

Korzystaj z dwujęzycznych książek angielsko-francuskich do nauki angielskiego

Angeline Pompei
Moja dwujęzyczna seria książek

Seria książek Learn English Fast to 12 dwujęzycznych książek w języku angielskim dostępnych do tej pory dla osób mówiących po hiszpańsku, włosku, francusku i polsku. Wszystkie są dostępne na Amazon. Linki na mojej stronie https://LearnEnglishFast.com

Mam wiele dwujęzycznych książek o różnej tematyce. Mam nadzieję, że znajdziesz temat, który Cię zainteresuje i pozwoli Ci dłużej uczyć się angielskiego. To po prostu świetny materiał do nauki angielskiego.

KSIĄŻKI NA POZIOMIE 1 są przeznaczone dla początkujących, a KSIĄŻKI NA POZIOMIE 2 dla zaawansowanych lub średnio zaawansowanych.

Aby zobaczyć wszystkie dwujęzyczne książki do nauki języka angielskiego, odwiedź https://LearnEnglishFast.com.

Nazywam się Angeline i miałam trudności z nauką języków jako osoba dorosła. Książki i materiały do nauki języków dla dorosłych są słabe. Próbowałam uczyć się hiszpańskiego i francuskiego przez prawie dwie dekady bez żadnych rezultatów. Miałam korepetytorów, wszystkie książki, korzystałam z każdej aplikacji, ale nie potrafiłam rozmawiać po hiszpańsku ani francusku. Początkowo studiowałem inżynierię lotniczą na uniwersytecie, a następnie skończyłem w branży pielęgnacji skóry.

Pewnego dnia miałem dość i zacząłem tworzyć własne dwujęzyczne angielsko-hiszpańskie i angielsko-francuskie materiały do nauki hiszpańskiego i francuskiego oraz używać muzyki do nauki angielskiego. Dziś mówię konwersacyjnie po hiszpańsku i francusku, dlatego wiem, że mój system działa, ponieważ zadziałał dla mnie.

Moje książki są wyjątkowe, ponieważ zawierają tłumaczenia wiersz po wierszu. Większość książek dwujęzycznych ma jeden język na jednej stronie, a drugi na drugiej. Ten format jest przydatny dla tych, którzy są naprawdę dwujęzyczni, ale dla tych, którzy uczą się języków, przydatne jest posiadanie tłumaczeń wiersz po wierszu. Ponownie, książki z mojej serii Learn English Fast® Essentials Level 1 są przeznaczone dla poziomów A1-B1. Dwujęzyczna kolekcja książek jest przeznaczona dla poziomów B1 plus.

Stworzyłem po prostu różnorodne, łatwe do czytania książki o różnej tematyce, aby osoby uczące się języka mogły ćwiczyć czytanie po angielsku z tłumaczeniami wiersz po wierszu, co mam nadzieję, że będą zaangażowane i będą czytać dłużej. Moje ulubione książki to Egg Recipes In The Past tense i The Ultimate Anti-Aging Guide.

Uwielbiam gotować, więc stworzyłem książkę z przepisami, która jest głównie w czasie przeszłym, aby pomóc osobom uczącym się angielskiego mówić w czasie przeszłym. Mówienie w czasie przeszłym jest oczywiście kluczowe dla konwersacji w języku angielskim. Zawsze rozmawiamy o jedzeniu, które jedliśmy, więc bardzo ważne jest również nauczenie się słownictwa i czasowników związanych z jedzeniem.

The Ultimate Anti-Aging Guide to książka na poziomie 2. Będąc w pielęgnacji skóry od 20 lat, szkoląc pielęgniarki i kosmetyczki w zakresie kosmetycznych zabiegów laserowych, książka ta jest bardzo pouczająca w edukowaniu konsumentów w zakresie najlepszych kosmetycznych zabiegów laserowych dla różnych problemów skórnych. Nie wszystkie lasery są sobie równe. Omawiam różne opcje leczenia blizn, zmarszczek, trądziku, rozstępów, plam słonecznych itp. oraz z mojego doświadczenia, które zabiegi są najlepsze dla różnych rodzajów skóry.