Dlaczego powinieneś Uczyć się angielskiego

Dlaczego powinieneś Uczyć się angielskiego

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się angielskiego. Nakreśliłem kilka, aby, mam nadzieję, zmotywować Cię do rozpoczęcia tej podróży ze mną!

1. Angielski jest teraz językiem biznesu. W świetle ostatnich czasów ważna jest możliwość przeniesienia swojej firmy do Internetu, nawet na arenie międzynarodowej. Wraz z rozwojem biznesu online komunikacja jest niezbędna, aby dotrzeć do największych konsumentów na świecie.

2. Angielski jest najszybciej rozwijającym się językiem na świecie i najczęściej używanym językiem na świecie. 1 na 5 osób na Ziemi mówi lub rozumie angielski.

3. Angielski jest językiem urzędowym w 57 krajach.

4. To dobre dla twojego zdrowia psychicznego! Osoby dwujęzyczne są mniej narażone na chorobę Alzheimera i demencję. Czynność polegająca na przełączaniu się między dwoma językami pozwala zachować ostrość umysłu!

5. Otwiera ścieżki w mózgu, pozwalając ci myśleć z różnych perspektyw, czyniąc cię bardziej współczującym i otwartym.

6. Nauka języków czyni cię mądrzejszym! Dzieci dwujęzyczne osiągają wyższe wyniki w zakresie inteligencji w teście standardowym.

7. Nauka języka angielskiego może zwiększyć Twoje szanse na znalezienie pracy. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować za granicą, czy nie, wiele firm współpracuje z osobami mówiącymi po angielsku, więc znajomość języka angielskiego jest zdecydowanie atutem.

8. To zabawne i przydatne! Niezależnie od tego, czy masz anglojęzycznego przyjaciela, krewnego, czy po prostu wybierasz się na wakacje do kraju anglojęzycznego, będziesz mógł dobrze wykorzystać swoje umiejętności konwersacyjne!

Kliknij poniżej, aby przeczytać ten wpis na blogu w różnych językach:

LANGUAGESUcz się angielskiego szybko ze mną Angeline!