Ucz się szybko angielskiego ze mną Angeline!

LEARN ENGLISH FAST® WITH ME ANGELINE!

Trudno jest nauczyć się angielskiego. Entiendo. Twórz piosenki, książki i filmy, aby pomóc bohaterom w naturalnej nauce języka angielskiego. Ucz się angielskiego z muzyką.

Zacznij od słuchania moich piosenek z literą, aby dowiedzieć się, których tematów gramatycznych lub czasowników słuchać, a następnie zachowaj piosenki na swojej liście odtwarzania na dowolnej platformie do strumieniowego przesyłania muzyki, z której korzystasz.

Gramatyka i piosenki z czasownikami

Piosenki "Verbiage" dla dorosłych do nauki angielskiego

Mój album Verbiage to album z piosenkami ESL, które stworzyłem dla dorosłych do nauki angielskich czasowników i gramatyki.

Jeśli posiadasz Apple Music, możesz wypróbować moje piosenki klikając na obrazki. Jeśli nie masz Apple Music, możesz znaleźć moje piosenki tutaj:

SPOTIFY

AMAZON MUSIC

APPLE MUSIC

Posłuchaj teraz

¡Solo Cantar!

Jeśli mówisz po hiszpańsku, ta piosenka wyjaśnia, kim jestem i dlaczego jestem pasjonatem nauczania języka angielskiego. Początkowo tworzyłem moje piosenki dla osób mówiących po hiszpańsku, a następnie rozszerzyłem je o osoby mówiące po polsku. Oto linki do piosenki Just Sing! sud:

Apple Music

Spotify

Amazon Music

Seria szybkich książek do nauki angielskiego

Opublikowałem serię książek o nazwie Learn English Fast® Essentials Series. Moje książki i piosenki koncentrują się na konwersacyjnym języku angielskim i mają na celu pomóc osobom uczącym się języka zintegrować naukę języka angielskiego z ich codziennym życiem. Cała seria książek jest dostępna na

POLISH SPEAKERS

SPANISH SPEAKERS

FRENCH SPEAKERS

ITALIAN SPEAKERS

English POLISH Bilingual Books